АЛГОРИТМ АВТОМАТИЗОВАНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ДВИГУНА ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТА ОДНОГО КЛАСУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.18.15380Анотація
Розглянуто алгоритм розв’язання багатокритеріальної задачі оптимального проектування двигуна на твердому паливі, заснований на методі дослідження простору параметрів. Сформульовано критерії оптимальності. Визначено змінні параметри й обмеження.
Посилання
Стадников P. Б., Матусов И. Б. Многокритериальное проектирование машин // Математика, кибернетика. - М.: Знание, 1989. - №5. - 47 с.
Соболь И. М., Стадников Р. Б. Выбор оптимальных параметров в задачах с многими критериями. - М.: Наука, 1981. - 110 с.
Соболь И. М., Стадников Р. Б. Наилучшие решения - где их искать. - М.: Знание, 1989. - 64 с.
Соболь И. М. Точки, равномерно заполняющие многомерный куб // Математика, кібернетика. - М.: Знание, 1985. - №2. - 32 с.
Синеглазое В. М., Брикалов А. В. Проблема автоматизованого проектування двигуна літального апарата. //Вісн. НАУ, - 2003. -№ 1. - С. 97-103.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).