ПРИНЦИПИ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ЗГОРАННЯ В ДИЗЕЛЯХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1537Анотація
Розглянуто принципи і методи керування процесом згоряння в дизелях. Розроблено систему удосконалювання процесу згоряння.
Посилання
Кухарёнок Г.М. Рабочий процесс высокооборотных дизелей. Методы и средства совершенствования. – Минск: БГПА, 1999. – 180 с.
Вибе И.И. Новое о рабочем цикле двигателей. – М.; Свердловск: Машгиз, 1962. – 272 с.
Лазарев Е.А. Основные принципы и эффективность средств совершенствования процесса сгорания топлива для повышения технического уровня тракторных двигателей. – Челябинск: ЧГТУ, 1995. – 360 с.
BOSCH. Системы управления дизельными двигателями: пер. с нем. – М.: КЖИ «За рулем», 2004. – 480 с.
Downloads
Як цитувати
Бармин, В., Кухарёнок, Г., & Петрученко, А. (2008). ПРИНЦИПИ ТА МЕТОДИ УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ЗГОРАННЯ В ДИЗЕЛЯХ. Вісник Національного авіаційного університету, 34(1), 84–88. https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1537
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).