АНАЛІЗ КРИТЕРІЇВ ПРАЦЕЗДАТНОГО СТАНУ ПІДСИСТЕМ СВІТЛОСИГНАЛЬНИХ СИСТЕМ АЕРОДРОМІВ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15344Анотація
Запропоновано новий науковий підхід до визначення критеріїв працездатного стану підсистем свіпугосигнальних систем аеродромів цивільної авіації. Використання цього підходу дозволяє теоретично визначати та обґрунтовувати кількісні значення критеріїв працездатного стану різних підсистем світлосигнальної системи аеродрому.Посилання
Ванецян С. Г, Ванецян А. С. Новые критерии работоспособного состояния светосигнальных систем аэродромов // Вісн. КМУЦА. - 2000. - №1-2. - С. 226-228.
Авиационные правила. Ч. 170. Сертификация аэродромов. Т. 2. Сертификационные требования к оборудованию аэродромов и воздушных трасс. - М., 1997. - 80 с.
Наставление по электросветотехническому обеспечению полетов в гражданской авиации СССР (НАЭСТОП ГА-86). - М.: Транспорт, 1987. - 127 с.
Аэродромы. Приложение 14 к Конвенции о Международной гражданской авиации: В 2 т. - 3-є изд. - Т. 1. Проектирование и эксплуатация аэродромов. 1999. - Июль. - 206 с.
Руководство по электросветотехническому обеспечению полетов в гражданской авиации РФ (РУЭСТОП ГА-95). - М.: Триада. ЛТД, 1995. - 95 с.
Joint Aviation Requirements JAR-OPS 1. Commercial Air transportation (Aeroplanes). Amendment 4. - 2002, 1 July.
Дев'яткіна C. C. Методика визначення показників надійності категорованих світлосигнальних систем аеродромів // Вісн. НАУ. - 2002. - №1. - С. 193-197.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).