МЕТОДИКА ДОСЛІДЖЕННЯ ВАЛІДНОСТІ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15340Анотація
Проведено дослідження способів визначення надійності тестового контролю з урахуванням різних методик оцінювання. Розглянуто поняття валідності, яке визначає достовірність методу педагогічних вимірювань, що має важливе значення під час організації тестового контролю знань. Результати досліджень обгрунтовано практичним використанням методики.Посилання
Ингенкамп К. Педагогическая диагностика //Сер. Зарубежная школа и педагогика. - М.: Педагогика, 1991. - 239 с.
Шибицкая Н. Н. Методика принятия решений в интеллектуальных системах обучения с нечетко заданной целевой функцией // Вісн. КМУЦА. - 1998. -№1. - С. 307-314.
Кудиненко А. В., Шибицкая Н. Н. Проблемные вопросы управления в эргатических системах обучения //Кибернетика и вычислительная техника. - 1998. - Вып. 116. - С. 29-41.
Шибицкая Н. Н. Метод идентификации объектов в эргатической системе управления процессом обучения // Кибернетика и вычислительная техника. - 1998. - Вып. 121. - С. 52-58.
Булах І. Е. Комп’ютерна діагностика навчальної успішності. - К.: ЦМК МОЗ України; УДМУ. 1995.-221 с.
Свиридов А. П. Основы статистической теории обучения и контроля знаний. - М.: Высш. шк., 1989.-262 с
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).