МЕТОДИ ВИПРОБУВАННЯ ЖАРОМІЦНИХ МАТЕРІАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1534Анотація
Обґрунтовано ефективність запропонованих методів термомеханічного навантаження зразків під час випробувань жароміцних матеріалів на термоциклічну довговічність.
Посилання
Кузнецов Н.Д., Цейтлин В.И. Эквивалентные испытания газотурбинных двигателей. – М.: Машино-строение, 1976. – 216 с.
Баландин Ю.Ф. Термическая усталость металлов. – Л.: Судопромгиз, 1967. – 272 с.
Бычков Н.Г. Испытания материалов на термическую усталость при действии статической загрузки // Зав. лаб. – 1970. – Т. 36, № 5. – С. 591–595.
Третяченко Г.Н., Кравчук Л.В., Куриат Р.И., Воло-щенко А.П. Несущая способность лопаток газовых турбин. – К.: Наук. думка, 1975. – 290 с.
Писаренко Г.С., Можаровский Н.С. Прочность материалов и элементов конструкции в экстремальных условиях. – К.: Наук. думка, 1980. – Т. 1. – 535 с.
Усталость жаропрочных сплавов и рабочих лопаток ГТД / Б.А. Грязнов, С.С. Городецкий, Ю.С. На-лимов и др. / отв. ред. В.Т. Трощенко. – К.: Наук. думка, 1992. – 264 с.
Ветров А.Н., Ковешников Н.А. Исследование долговечности жаропрочных сплавов. – К.: 1986. – С. 41–45.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).