ПРИСТРІЙ ІДЕНТИФІКАЦІЇ МЕХАНІЧНОЇ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1532Анотація
Розроблено метод та структурну схему пристрою ідентифікації механічної характеристики реле постійного струму з ненасиченою магнітною системою.
Посилання
Гуз Ю.Т. Систематизація типів і видів відмов ефектромагнітних систем авіаційного обладнання і визна-чення пружних властивостей елементів контактно-пружної системи // Проблеми підвищення ефективності інфраструктури: Зб. наук. пр. – К.: НТУ, 2001. – Вип.6. – С. 145–150.
Гуз Ю.Т. Створення математичної моделі та методики з визначенням технічного стану електромагніт-них систем //Вісн. Національного транспортного університету та транспортної академії України: – К.: НТУ, 2001. – Вип.6. – С. 315–319.
Гуз Ю.Т. Диагностика технических состояний магнитных контактно-подвижных и электрических под-систем в электромагнитных системах // Техническая диагностика и неразрушающий контроль. – К.: НАН Украины, ИЭС им. Е.О. Патона НАН Украины, МА "Сварка", 2001. – №4. – С. 53–54.
Бронфельбо Г.Б. Расчет электромагнитных реле. – Л.: Энергия, 1975. – 291с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).