ВИПРОБУВАННЯ ПОЛІМЕРНО-КОМПОЗИТНИХ МАТЕРІАЛІВ, УРАЖЕНИХ УДАРОМ ЕЛЕКТРИЧНОЇ БЛИСКАВКИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15305Анотація
Розглянуто методику випробування елементів конструкції літальних апаратів, вироблених із полімерно-композитних матеріалів та пошкоджених ударом електричної блискавки, для їх подальшої експлуатації. Результатом запропонованої методики є оцінка залишкової механічної стійкості і міцності.Посилання
Жулев В. И., Иванов В. С. Безопасность полетов летательных аппаратов (теория и анализ). - М.: Транспорт, 1986. - 224 с.
Douay A., Gondot Р. An aerospace program, to enhance knowledge of lightning phenomenology and of its induced effects: fulmen // Rev. elec, et electron. [Onde elec]. - 1997. - №6 - P. 78-86.
Авакян Г. О., Бабинов М. Б., Борисов P.K., Ларионов В.П. Воздействие молнии на бортовое оборудование летательных аппаратов // Изв. АН СССР. Энергетика и транспорт. - 1990. - №5. - С. 101-107.
Downloads
Як цитувати
Синеглазов, В. М., & Александрова, О. С. (2021). ВИПРОБУВАННЯ ПОЛІМЕРНО-КОМПОЗИТНИХ МАТЕРІАЛІВ, УРАЖЕНИХ УДАРОМ ЕЛЕКТРИЧНОЇ БЛИСКАВКИ. Вісник Національного авіаційного університету, 15(4), 128–131. https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15305
Номер
Розділ
Інформаційно-діагностичні системи
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).