ПРОГНОЗУВАННЯ ТОЧНІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОЇ ПОСАДКИ ЛІТАКІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15285Анотація
Розглянуто питання організаційного і математичного забезпечення прогнозування стану систем автоматичної посадки літаків за реалізаціями визначальних параметрів приземлення. Наведено алгоритм визначення прогнозних характеристик.Посилання
Диагностирование и прогнозирование технического состояния авиационного оборудования / Под ред. И. М. Синдеева. - М.: Транспорт. 1984. - 191 с.
Френкель А. А. Прогнозирование производительности труда: методы и модели. - М.: Экономика, 1989.-214 с.
Лукашин Ю. П. Адаптивные методы краткосрочного прогнозирования. - М. Статистика. 1979. - 254 с.
Синицын Б. С., Белогородский С. Л., Зеленков А. А., Мирошниченко О. Г. Применение методов математической статистики при анализе точности бортовых систем автоматизированного управления // Измерения, контроль и автоматизация (ИКА). - М: ЦНИИТЭИ приборостроения, 1981.- №3(37). - С. 43-52.
Проект инструктивных материалов по сертификации систем автоматической посадки. Циркуляр A3/36-7B/195. - Монреаль, ИКАО, 1979. - 18 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).