ГАЗОАБРАЗИВНЕ ЗНОШУВАННЯ ЖАРОМІЦНИХ СПЛАВІВ НА ОСНОВІ НІКЕЛЮ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15272Анотація
Наведено методику і установку для дослідження газоабразивного зношування жароміиних сплавів на основі нікелю. Визначено процеси, які розвиваються на робочих поверхнях сплавів. Запропоновано рекомендації з відновлення зношених лопаток газотурбінних двигунів із жароміцних нікелевих сплавів.Посилання
Богуслаев В. А., Жуков В. Б., Яценко В.К. Прочность деталей ГТД: Монография. - Запорожье: ОАО «Мотор Сич», 2001. - 249 с.
Крылов К. А., Хаймзон М. Е. Долговечность узлов трения самолетов. - М.: Транспорт, 1976. - 184 с.
Костецкий Б. И., Носовский И. Г., Бершадский Л. И., Караулов А.К. Надежность и долговечность машин. - К.:Техніка, 1975. - 408 с.
Боуден Ф. П., Тейбор Д. Трение и смазка. - М.: Машиностроение, 1985. - 424 с.
Гаркунов Д. Н., Поляков А. А. Повышение износостойкости деталей конструкций самолетов. - М.: Машиностроение, 1974. - 200 с.
Эванс А. Эрозия.-М.: Мир, 1982.-464 с.
Купу П. А., Буссель О. Д., Пуши В. С. Эрозионная стойкость пористого проницаемого железа // Порошковая металлургия. - 1974. - №7. - С. 68-72.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).