ОПТИМІЗАЦІЯ АЛГОРИТМУ ТА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ РОБОЧОГО ПРОЦЕСУ ГАЗОТУРБІННОГО ДВИГУНА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15270Анотація
Розглянуто методи оптимізації алгоритму та програмного забезпечення математичних моделей робочого процесу газотурбінного двигуна. Наведено результати використання цихметодів.Посилання
Игнатович С. Р., Якушенко А. С. Использование математической модели рабочего процесса ГТД при прогнозировании его остаточного ресурса // Прогресс-технология-качество: Тр. Второго конгресса двигателестроителей Украины. - Ин-т машин и систем, 1997. - С. 279-281.
Якушенко О. С. Вплив виробничо-технологічних і експлуатаційних факторів на пошкодження деталей газотурбінного двигуна // Вісн. НАУ. - 2001. - №2(9). - С. 34-38.
Ахмедзянов А. М., Дубравский Н. Г., Тунаков А. П. Диагностика состояния ВРД по термо-газодинамическим параметрам. - М.: Машиностроение, 1983. - 206 с.
Математическое моделирование эксплуатационных характеристик газотурбинных двигателей / А. П. Тунаков, Э. В. Мац, В.И. Орланов и др. - К: КНИГА, 1989. - 148 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).