ДОСЛІДЖЕННЯ НОВИХ СХЕМ РОТОРНО-ПОРШНЕВИХ ДВИГУНІВ МЕТОДОМ РОЗЩЕПЛЕННЯ ТЕРМОДИНАМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15267Анотація
Викладено теоретичні основи розробленого методу розщеплення термодинамічних процесів для дослідження нових схем роторно-поршневих двигунів. Розглянуто складний термодинамічний процес, як послідовність декількох простих термодинамічних процесів. За допомогою розробленого методу здійснено порівняльний аналіз шеститактного роторно-поршневого двигуна з традиційним чотиритактним карбюраторним поршневим двигуном.Посилання
Орлин А. С., Круглов М. Г. Двигатели внутреннего сгорания. Теория поршневых и комбинированных двигателей. - М.: Машиностроение, 1983. - 375 с.
Куценко А. С. Моделирование рабочих процессов двигателей внутреннего сгорания на ЭВМ. - К.: Наук, думка, 1988. - 99 с.
Колчин А. И., Демидов В. П. Расчёт автомобильных и тракторных двигателей. - М.: Высш. шк., 1980.-237 с.
Лойцянский Л. Г. Механика жидкости и газа. - М.: Наука, 1987. - 840 с.
Downloads
Як цитувати
Дихановський B. M. (2021). ДОСЛІДЖЕННЯ НОВИХ СХЕМ РОТОРНО-ПОРШНЕВИХ ДВИГУНІВ МЕТОДОМ РОЗЩЕПЛЕННЯ ТЕРМОДИНАМІЧНИХ ПРОЦЕСІВ. Вісник Національного авіаційного університету, 15(4), 27–30. https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15267
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).