МЕТОД КЛАСИФІКАЦІЇ УДАРНИХ ІМПУЛЬСІВ ПРИ ДІАГНОСТИЦІ КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.15.15261Анотація
Розглянуто метод побудови простору класифікаційних ознак на основі розкладу ударних імпульсів за ортогоналізованими еталонними сигналами. Показано переваги використання даного методу при класифікації дефектів у композиційних матеріалах.
Посилання
Cawley Р. The mechanics of the cointap method of non-destructive testing // Journal of sound and vibration. - 1988. - Vol. 122. - P. 299-316.
В.П. Бабак, B.C. Еременко, B.M. Мокийчук. Исследование ортогональных разложений для построения диагностического пространства характеристик информативных сигналов при контроле композитов // Матеріали IV міжнар. наук.-техн. конф. “Авіа-2002”. Т. 1. Секція “Інформаційно-вимірювальні системи”, 23—25 квіт. 2002 р. - К., 2002. - С. 11.7-11.10.
Джексон Д.Д. Ряды Фурье и ортогональные полиномы. - М.: Иностранная лит., 1948 - 260 с.
Трахитам А.М. Введение в обобщенную спектральную теорию сигналов. - М.: Сов. радио, 1972. -
с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).