БОГДАН ЛЕПКИЙ - ШЕВЧЕНКОЗНАВЕЦЬ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15242Анотація
Розглянуто твори Богдана Лепкого і основні тенденції розвитку історико-біографічного жанру, проблеми якого потребують всебічного розгляду та розуміння. Важливим уявляється місце української життєписної літератури в світовому літературному процесі.Посилання
Братусь І. Хто ж першодрукар України? // Педагогічні кадри. - 1995. - 8 лют.
Братусь І., Коба А. Новий погляд на наше педагогічне минуле //Українське слово. - 1997. - 6 лют.
Братусь І. Життєва концепція молодого вчителя мусить грунтуватися на міцній національній основі. Інтерв’ю з Оксаною Іваненко // Літ. Україна. - 1997. - 25 груд.
Лепкий Б. Про життя і твори Тараса Шевченка. - К.: Україна, 1994. - 120 с.
Сверстюк Є. Шевченко і час. - К.: Воскресіння, 1996. -110 с.
Братусь І. Зоря генія. - Українське слово. - 1997. - 17 квіт.
Братусь І. Пошуки істини та краси. Проблема жанру історико-біографічної прози Оксани Іваненко. - К.: Нац. пед. ун-т ім. Михайла Драгоманова, 2000. - 172 с.
Акимова А. История и биография // Прометей: Историко-биографический альманах «ЖЗЛ». - 1966.-Т. 1. - С.347-353.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).