ОПТИМЗАЦІЯ ПЛАНІВ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ ФРЕЙМ РІЛЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15223Анотація
Розглянуто задачу оптимізації планів технічного обслуговування мережного обладнання, що реалізує технологію Фрейм Річей, у вигляді прямої та зворотної задачі оптимального розподілу ресурсів. Показано, що послідовний оптимальний план не має суттєвих переваг перед періодичним оптимальним планом. Запропоновано використання в експлуатаційній практиці періодичних планів обслуговування обладнання мереж передачі данихПосилання
Гермейер Ю. Б. Введение в исследование операций. -М.: Наука. 1971. - 393 с.
Игнатов В. А. Оптимизация синтеза устройств радиоэлектроники Изв. вузов сер. Радиоэлектроника. - 1972. -№ 6. - С. 21-25.
Фильчаков П. Ф. Методы вычислительной математики. - К.: Техніка, 1969. - 683 с.
Воробьев Л. М., Воробьева Т. М. Нелинейные преобразования в прикладных вариационных задачах. - М.: Энергия, 1972. - 208 с.
Downloads
Як цитувати
Конахович, Г. Ф., & Луцеін, В. І. (2021). ОПТИМЗАЦІЯ ПЛАНІВ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ ФРЕЙМ РІЛЕЙ. Вісник Національного авіаційного університету, 14(3), 183–186. https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15223
Номер
Розділ
Інформаційно-діагностичні системи
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).