АНАЛІЗ І РОЗРАХУНОК ГЕНЕРАТОРІВ, КЕРОВАНИХ НАПРУГОЮ НА ШВИДКОДІЮЧИХ ОПЕРАЦІЙНИХ ПІДСИЛЮВАЧАХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15220Анотація
Розглянуто операційні підсилювачі як генератори, керовані напругою, які є практичною альтернативою транзисторним генераторам, керованим напругою, що збільшуються в розмірах протягом збирання. Показано, що операційні підсилювачі, як генератори, керовані напругою, використовують топологію ланцюга Хартлі і Колпиця та вимагають мінімум місця, оскиїьки операційний підсипювач є ціпком закінченим підсипювачем.Посилання
Savant C. J., Roden M. S.,Carpenter G. L. Electronic Design. Cir. - and Systems. Second Edition. 1991. The Benjamin // Cummings Publishing Company, Inc.
Burns S. G., Bond P. R. Principles of Electronic Circuits. Second Edition // International Thomson Publishing Inc. - 1997.
Зернов H. B., Карпов В. Г. Теория радиотехнических цепей. 2-е Изд. - Ленинград: Энергия. 1972.-236 с.
Lee Т. Н. The Design of CMOS Radio-Frequency Integrated Circuits C m ige University Press, 2000.
Downloads
Як цитувати
Уланський B. B., Мачалін, І. О., & Ткаліч, О. П. (2021). АНАЛІЗ І РОЗРАХУНОК ГЕНЕРАТОРІВ, КЕРОВАНИХ НАПРУГОЮ НА ШВИДКОДІЮЧИХ ОПЕРАЦІЙНИХ ПІДСИЛЮВАЧАХ. Вісник Національного авіаційного університету, 14(3), 171–178. https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15220
Номер
Розділ
Інформаційно-діагностичні системи
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).