СТАТИСТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПАРАМЕТРА КОНТРОЛЮ ЩІТКОВО-КОЛЕКТОРНИХ ВУЗЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15218Анотація
Розглянуто статистичні характеристики оператора функціональної залежності між вхідними та вихідними діагностичними параметрами пристроїв, що призначені для контролю технічного стану авіаційних машин постійного струму й робота яких грунтується на використанні інформативних параметрів процесу комутації.Посилання
Курилов В. И. Влияние параметров якоря на процесе контроля щеточно-коллекторного узла //Автоматизация процессов технического обслуживания и ремонта авиационного оборудования воздушных судов: Сб. науч. тр. - К.: КНИГА, 1988. - С. 76-82.
Лифшиц П. С. Скользящий контакт электрических машин. - М.: Энергия, 1974. - 272 с.
Исследование и разработка методов повышения эффективности технического обслуживания систем электрооборудования и пилотажно-навигационного комплекса (СЭО и ПНК) самолета Ту-154; Отчет о НИР (промежуточ.) / Киев. ин-т. инж. гражданской авиации (КНИГА). - 305В-77. - К., 1978. - 191 с.
Downloads
Як цитувати
Курілов, В. І. (2021). СТАТИСТИЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПАРАМЕТРА КОНТРОЛЮ ЩІТКОВО-КОЛЕКТОРНИХ ВУЗЛІВ. Вісник Національного авіаційного університету, 14(3), 158–166. https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15218
Номер
Розділ
Інформаційно-діагностичні системи
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).