ДІАГНОСТУВАННЯ БАГАТОКАНАЛЬНИХ СИСТЕМ ПЕРЕДАВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ УЗГОДЖЕНИМИ СИГНАЛАМИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15216Анотація
Розглянуто базові принципи застосування тестових сигналів, які є узгодженими з тами каналами зв ’язку, що є об ’єктами діагностування. Запропоновано схеми моделей діагностування для сучасних і перспективних багатоканальних систем передавання інформації з частотним і часовим мультиплексуванням.Посилання
Игнатов В. А., Тарасов О. А., Клоков С. Ю., Рожников А. В. Экспериментальная методика определения собственных согласованных сигналов для диагностируемых каналов сетей связи с подвижными объектами // Проблемы авионики: Сб. науч. тр. / Под ред. АЛ. Белецкого. - К.: КМУГА, 1996. - С. 13-25.
Ignatov V., Tarasov О., Penda J. J. The comparative analyses of SCS-diagnosing efficiency // Third International Conference on Radiocommunication, Audio and Television Broadcasting. 9-12-th of September 1997,-Odessa.-P. 81-83.
Ignatov V., Tarasov O., Penda J. Testing of telephone channel by the self coordinated signals // Proceedings of III International Scientific Conference on Telecommunication, Audio and Television Broadcasting. 9 - 12-th September 1997 - Odessa, 1997 - P. 77 - 80.
Ямпольский Э. М. Вариационные принципы согласования сигналов с каналом связи,- М.: Радио и связь, 1987. - 136 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).