АВТОМАТИЗАЦІЯ НАВЧАННЯ І ПЕРЕВІРКИ ЗНАНЬ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.33.1520Анотація
Розглянуто способи підвищення ефективності навчання і перевірки знань через автоматизацію цих процесів із використанням інформаційних технологій. Порівняно ефективність навчання і перевірки знань традиційним методом з аналогічними процесами під час використання комп’ютера. Визначено, що його застосування дозволяє виключити деякі недоліки традиційного методу навчання і перевірки знань. Зроблено висновки про переваги використання при навчанні і перевірці знань комп’ютерних навчальних програм.
Посилання
Русаловський А.В., Кот Т.М., Кошуков О.В. Комп’ютерна програма «Автоекзаменатор “Охорона праці”» в модульно-рейтинговій системі навчання // Матеріали V наук.-метод. конф. “Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика”. – Х.: НАДУ, 2006.
Русаловський А.В., Кот Т.М., Кошуков О.В., Петренко Т.В. Автоматизована система навчання та контроль знань студентів з охорони праці // Матеріали ІV наук.-метод. конф. “Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика”. – К.: НАУ, 2005.
Русаловський А.В., Кот Т.М., Кошуков О.В. Практика використання автоматизованих систем у процесі навчання та перевірки знань із курсу “Охорона праці” // Восточно-Європейский журнал передовых технологий. – Х., 2007. – № 2–3 (26). – С. 59–60.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).