ОСОБЛИВОСТІ ВТОМЛЮВАЛЬНОГО РУЙНУВАННЯ ТРИБОСИСТЕМ КОВЗАННЯ ПРИ АБРАЗИВНОМУ ЗНОШУВАННІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15195Анотація
Показано, що втомпювапъне руйнування метанів при навантаженні тертям ковзання в присутності абразиву між тертьовими поверхнями має в ’язкий характер.
Посилання
Голубец В. М., Пашечко М. И. Износостойкие покрытия и эвтевтики на основе системы Fe-Mn-С-В. -К.: Наук, думка, 1989. - 160 с.
Дворук В. И. Научные основы повышения абразивной износостойкости деталей машин. - К.: КМУГА, 1997.-101 с.
Гюнтер X., БессерД. О влиянии частиц минерального происхождения на характер износа // Теоретические и прикладные задачи трения, износа и смазки машин. - М.: Наука, 1982. - С. 227-237.
Виноградов В.Н., Сорокин Г.М., Колокольников М.Г. Абразивное изнашивание. - М.: Машиностроение, 1990. - 224 с.
Марченко Е.А. О природе разрушения поверхности металлов при трении. - М.: Наука, 1979. - 166 с.
Степнов М.Н. Статистические методы обработки результатов механических испытаний. - М.: Машиностроение, 1985. - 187 с.
Стрижало В.А. Циклическая прочность и ползучесть металлов при малоцикловом нагружении в условиях низких и высоких температур. - К.: Наук, думка, 1978. - 238 с.
Рыбин В.В. Большие пластические деформации и разрушение металлов. - М.: Металлургия, 1986. - 224 с.
Грабар ИИ. О структуре и строении поверхностных слоев сопряженных материалов трущихся пар//Трение и износ. - Минск: Наука і техніка, 1990. -Т 11, №4. - С. 581-593.
Лоцко Д. В., Мильман Ю. В., Торчун Н. М Механизм абразивного износа и структура поверхности кристаллических материалов после абразивной обработки//Поверхность - 1984. - №8. - С. 136-142.
Дворук В. И., Шевеля И. В., Радченко А. В. Новый материал для условий абразивного изнашивания// Вісн. КМУЦА. - 1999. - №1. - С. 56-61.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).