ВИЗНАЧЕННЯ ПОЧАТКОВИХ УМОВ І РЕЖИМІВ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ В ДІЮ СТАБІЛІЗУЮЧИХ КАСКАДІВ ПАРАШУТНИХ СИСТЕМ КАТАПУЛЬТНОГО КРІСЛА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15193Анотація
Запропоновано алгоритм визначення початкових умов і режимів у координатах швидкість - висота, швидкісний напір - висота для розрахунків процесів уведення в дію каскадів парашутної системи катапультного крісла.
Посилання
Лобанов Н. А. Основы расчета и конструирования парашюта. -М.: Машиностроение, 1965.-363 с.
Иванов П. И. Летные испытания парашютных систем. - Феодосия: Гранд-С, 2001. - 332 с.
Бардонов В. В. Парашютные системы для спасения летного состава скоростных самолетов: Сб. докл. НТК. Вып.4. - М.: НИИ АУ, 1972. - 288 с.
Downloads
Як цитувати
Іванов, П. І. (2021). ВИЗНАЧЕННЯ ПОЧАТКОВИХ УМОВ І РЕЖИМІВ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ В ДІЮ СТАБІЛІЗУЮЧИХ КАСКАДІВ ПАРАШУТНИХ СИСТЕМ КАТАПУЛЬТНОГО КРІСЛА. Вісник Національного авіаційного університету, 14(3), 44–50. https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15193
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).