ПРОЕКТ КОМПАКТНИЙ МЕДІА-ПРИСКОРЮВАЧ ДЛЯ ДВОХ ПОТОКІВ СУПЕРГЕТЕРОДИННОГО ЛАЗЕРА НА ВІЛЬНИХ ЕЛЕКТРОНАХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.33.1519Анотація
Наведено результати проектування компактного двопотокового супергетеродинного лазера на вільних електронах, який може бути побудований на базі MLIA-прискорювача. Описано нелінійну теорію мультигармонічного двопотокового лазера на вільних електронах і виконано відповідний фізичний і проектний аналіз. Особлива характеристика розглянутої системи − джерело релятивістського електронного пучка побудовано на основі двопотокового MLIA-прискорювача. Запропоновано і проаналізовано функціональну схему компактного MLIA-прискорювача.
Посилання
Куліш В.В. Теорія супергетеродинного лазера на вільних електронах клістронного типу // Технічна фізика. − 1991. − Т.36, №1. − C. 28−33.
Kulish V.V., Lysenko A.V., Savchenko V.I. The nonlinear multiharmonic theory of two-stream free electron laser of klystron type // The MIKON-2002 Conf. Proc.
Кулиш В.В. Физика лазеров на свободных электронах. Основные принципы / В.В. Кулиш, НАУ. − К., 1990. − 192 с. − Деп. в Укр. НДІ техн. фізики. − № 526.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).