ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА ВИКЛАДАЧА ВИЩОЇ ТЕХНІЧНОЇ ШКОЛИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.14.15185Анотація
Розглянуто проблеми дефіциту психолого-педагогічних кадрів технічних університетів. Проаналізовано причини, які зумовлюють необхідність перебудови системи післядипломної освіти вищої технічної школи у напрямку підготовки нової генерації науково-педагогічних кадрів з високим рівнем професіоналізму, методологічної і загальної культури, інноваційним творчим стилем аналітичного мислення. Визначено шляхи вирішення поставлених проблем у формі проблемно-діяльнісної концепції післядипломної освіти у вищих технічних навчальних закладах.
Посилання
Крисюк С. В. Післядипломна освіта педагогічних кадрів: реалії і перспективи. Освіта і управління. Т. 1.-К. 1997.-С. 85-93.
Сігаєва Л. Є. Підвищення кваліфікації фахівця як складова неперервної професійної освіти. Неперервна професійна освіта: проблеми, пошуки, перспективи: Монографія / За ред. І.А. Зязюна. - К.: Віпал, 2000. - 636 с.
Зязюн І. А. Неперервна освіта: Концептуальні засади і сучасні технології // Матеріали міжнар. наук, конф., 16-17 трав. 2000 р. - X., 2000. - С. 9-15.
Чернилевський Д. В., Морозов А. В. Креативная педагогика и психология: Учеб, пособие для вузов. -М.: МГТА, 2001.-301 с.
Шкурко І. І., Гадзецький Б. В. Система підвищення кваліфікації керівника освіти. Освіта і управління. Т. 1.-К., 1997. -С. 99-113.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).