НАБЛИЖЕНИЙ МЕТОД РОЗРАХУНКУ СУПЕРКАВЕРН
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.33.1518Анотація
Розглянуто наближений метод розрахунку форми суперкаверн, який дозволяє отримати просту формулу для розрахунку форми поперечних перетинів суперкаверни за тілом, що рухається в рідині з урахуванням поля сил тяжіння та поверхневого натягу. Дослідження проілюстровано рисунками поперечних перетинів суперкаверн.
Посилання
Логвинович Г.В. Гидродинамика течений со свободными границами.– К.: Наук. думка, 1975. − 208 с.
Буйвол В.М., Логвинович Г.В. Про деформацію поперечних перетинів каверни у важкій рідині // Доп. АН УРСР. Сер. А. − 1971. − № 2. − С. 157−159.
Буйвол В.М., Логвинович Г.В., Шевчук Ю.Р. Система уравнений возмущенного движения тонких каверн // Доп. АН УРСР. Сер. А. − 1985. − № 10. − С. 103–106.
Гузевский Л.Г. Численный анализ кавитационных течений. − Новосибирск, 1979. − 36 с. − (Препринт) / Ин-т теплофизики СО АН СССР.
Градштейн И.С., Рыжик И.М. Таблицы интегралов, сумм рядов и произведений. − М.: Физматгиз, 1962. − 1096 с.
Нестерук И.Г. Некоторые задачи осесимметричных кавитационных течений // Изв. АН СССР. МЖГ. –1982. − № 1. – С. 28–34.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).