ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЛИВУ БАРБОТАЖУ НА ВТРАТИ ПАЛИВА В БАКАХ ЛІТАКА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.13.15177Анотація
Розглянуто результати досліджень втрат палива від випаровування в динамічних умовах,спеціальний пристрій барботажу палива для імітування перекачування палива в паливнійсистемі та дослідження втрат від випаровування в цих умовах.Посилання
Бойченко С. В. Исследование потерь топлив от испарения и разработка рекомендаций по их от дотвращению в условиях эксплуатации авиационной техники: Дис. канд. техн. наук: 05.22.14. - КМУГА, 1996. - 224 с.
Бойченко С. В. Раціональне використання вуглеводневих палив: Монографія. - К.:НАУ, 2001. - 216 с.
Бойченко С. В. Проблема потерь топлив от испарения при эксплуатации авиатехники 2 я КМУЦА. - 1999. -№1. - С. 22-26.
Белянский В. П. Бойченко С. В. Исследование потерь авиационных топлив от испарения : х личных условиях эксплуатации техники: Проблемы системного подхода в экономике: Сб. науч. трудов - КМУГА, 1999. - С. 45-50.
Бойченко С. В. Оценка количественных потерь авиационных топлив от испарения в топливном баке в условиях полета самолета // Проблеми експлуатації та надійності авіаційної техніки: 36. наук.праць - К.: КМУЦА, 1997. - С. 36-39.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).