СПЕЦІАЛЬНІ РІШЕННЯ СИСТЕМИ ОДИ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ СТАЦІОНАРНОГО СТИСЛИМОГО ТЕЧЕННЯ ІДЕАЛЬНОГО ГАЗУ В КАНАЛІ ПОСТІЙНОЇ ОБЛАСТІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.13.15173Анотація
У статті розглядаються деякі конкретні рішення загального рішення, прийняті в [1], для моделювання одновимірного стаціонарного потоку стисливого газу в каналі з постійною площею. Наведено нові аналітичні рішення та інтерпретації відомих.Посилання
Fedorov M. On general solution of ODE system for modeling stationary compressible flow of perfect gas with constant heat flux and friction in constant-area channel //Вісн. НАУ. - К - 2000. - № 1. - С. 150-154.
Абрамович Г. Н. Прикладная газовая динамика. - М.: Наука, 1969. - 824 с.
Федоров М. Ю. О моделировании одномерного стационарного движения сжимаемого совершенного газа с трением и теплообменом в трубе постоянного сечения // Сб.науч.тр. ИПМЭ НАН Украины. Вып. 3. - Львів: Світ, 1998. - С. 20-23.
Downloads
Як цитувати
Fedorov, M. (2021). СПЕЦІАЛЬНІ РІШЕННЯ СИСТЕМИ ОДИ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ СТАЦІОНАРНОГО СТИСЛИМОГО ТЕЧЕННЯ ІДЕАЛЬНОГО ГАЗУ В КАНАЛІ ПОСТІЙНОЇ ОБЛАСТІ. Вісник Національного авіаційного університету, 13(2), 177–183. https://doi.org/10.18372/2306-1472.13.15173
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).