МОНІТОРИНГ ПАРАМЕТРІВ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ І НАДІЙНОСТІ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ ЗА ДОПОМОГОЮ КОНТРОЛЬНИХ КАРТ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.33.1507Анотація
Розглянуто можливість застосування контрольних карт для моніторингу параметрів технічного стану і надійності авіаційної техніки під час її експлуатації за технічним станом.
Посилання
Гнеденко Б.В., Беляев Ю.К., Соловьев А.Д. Математические методы в теории надежности. – М.: Наука, 1965. − 524 с.
Малинский В.Д. Контроль и испытания радиоаппаратуры. – М.: Энергия, 1970. − 336 с.
Шторм Р. Теория вероятностей. Математическая статистика. Статистический контроль качества. – М.: Мир, 1970. – 368 с.
Коуден Д. Статистические методы контроля качества. – М.: Физматгиз, 1961. − 624 с.
Карлберг К. Бизнес-анализ с помощью Excel – К.; М.: Диалектика, 1997. − 440 с.
http://www.statsoft.ru. Учеб. по контролю качества.
http://www.statgraphics.com. Quality Control.
Макино Т., Охаси М., Докэ Х., Макино К. Контроль качества с помощью персональных компьютеров. – М.: Машиностроение, 1991. − 224 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).