КОНФІГУРАЦІЯ АНТЕННИХ РЕШІТОК І ЕФЕКТИВНІСТЬ АДАПТИВНИХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.33.1495Анотація
Проаналізовано вплив параметрів антенних решіток на придушення завад адаптивною системою. Наведено результати моделювання.
Посилання
ГЛОНАСС. Принципы построения и функционирования. − 3-е изд. /под ред. А.И. Перова, В.Н. Харисова, − М.: «Радиотехника», 2005. − 688 с.
Ковалевский Э. А. Адаптивная антенноприемная система средств спутниковой аэронавигации // Мате-ріали 5-ї МНТК «Авіа-2003». Т. 2. Аерокосмічині сис-теми моніторингу та керування. − К.: НАУ, 2003. − С. 21.14 – 21.17.
Кюн Р. Микроволновые антенны / пер. с нем. / под ред. М.П. Долуханова. − Ленинград, Судостроение, 1967. – 517 с.
Бартон Д., Вард Г. Справочник по радиолокационным измерениям. − М.: Сов. родина, 1948. − 278 с.
Гостюхин В. Л., Гринева К. И., Трусов В. Н. Вопросы проектирования активных ФАР с использованием ЭВМ. − М.: Радиосвязь,1983. − 248 с.
Дослідження проблеми і розробка методів підвищення завадостійкості супутникових систем навігації; Звіт з НДР. NДР0207U04016. Наук. керівник В. Конін, відп. викон. Е. Ковалевський. − К.: НАУ, 2006. − 182 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).