Аналіз надійності приписного парку повітряних суден авіакомпанії Нігерії
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.83.14642Ключові слова:
повітряне судно, надійність, технічний стан, діагностування, технічне обслуговуванняАнотація
Стаття присвячена аналізу показників надійності приписного парку літаків і вертольотів авіакомпанії Нігерії, а також їх функціональних систем в процесі експлуатації. Це необхідно для розробки засобів і методів діагностування технічного стану і формування оптимальних програм технічного обслуговування повітряних суден. Представлено результати досліджень з виявлення факторів, що впливають на безпеку польотів і найбільш критичні функціональні системи повітряних суден, з точки зору показників надійності.
Посилання
Service Difficulties and Incident Analysis Database of the Nigerian Civil Aviation Authority, 2014 – 2018.
Center of Operational Reliability of Aviation Technology, National Aviation University, Manual for Reliability Analysis of Aircrafts, 2005. (in Ukrainian)
Center of Operational Reliability of Aviation Technology, National Aviation University, Reliability Analysis of Aircraft Fleet in Ukraine in the 1st half of 2013, pp. 4 -58. (in Ukrainian)
He Ren, Xi Chen, Yong Chen Reliability Based Aircraft Maintenance Optimization and Applications, 2017, pp. 39-45.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).