ОПТИМІЗАЦІЯ ІЄРАРХІЧНОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ ВИРОБІВ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.31.1448Анотація
Наведено ієрархічну класифікацію можливих варіантів побудови систем управління запасами виробів авіаційної техніки. Розроблено показник для оцінювання ефективності системи. Вибрано оптимальний варіант управління запасами.
Посилання
Линдерс М. Р., Фирон Харольд Е. Управление сна-бжением и запасами // Логистика. – С. Пб.: Поли-гон. – 1999. – 768 с.
Helfrick A. Principals of Avionics // Third Edition -Avionics Communications Inc. – 2003. – 414 p.
Мачалин И. А. Оптимальные задачи управления запасами систем авионики// Матеріали VII Міжнар. наук.-техн. конф. “Авіа-2006” (Київ, 25–27 ве-ресня 2006). – C. 12.17 – 12.21.
Мачалин И. А. Математические модели двухуровневой системы управления запасами систем авионики // Електроніка і системи управління.–2006.–№4–С.164–172.
Мачалин И. А. Математические модели стратегий технического обслуживания современной авионики // Математичні машини і системи. – 2005. – №2. – С. 130–138.
Уланский В. В., Мачалин И. А. Математическая модель процесса эксплуатации легкозаменяемых блоков систем авионики // Авіаційно-космічна те-хніка і технологія. – 2006. – № 6(32).–С. 74–80.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).