ОПТИМІЗАЦІЯ СКЛАДУ ПОЛІМЕРНИХ КОМПОЗИЦІЙ МЕТОДОМ МАТЕМАТИЧНОГО ПЛАНУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.30.1425Анотація
Показано можливість оптимізації складу полімерної композиції з наперед заданими експлуатаційними характеристиками методом математичного планування.
Посилання
Задгинидзе И.К. Планирование эксперимента для исследования многокомпонентных систем. – М.: Нау-ка, 1979. – 396 с.
Середа Э.А., Тишин Г.А., Жаргородский А.М. Математическое моделирование составов полимеров// Пластмассы. – 1977. – № 1. – С. 55–77.
Рыжов А.Н. Конформационный анализ алканов в задачах «структура-свойство»: Дис., ... канд. хим. наук. – М.: РГУ нефти и газа им. И.М. Губкина, 2005. – 206 с.
Поздяев В.В., Залищевский Г.Д. Повышение эффективности процессов компаундирования в производстве товарных нефтепродуктов// Нефтепереработка и нефтехимия. – 2005. – № 10. – С. 46–51.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).