КОМПЕНСАЦІЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ ПОХИБОК ДІАГРАМОУТВОРЕННЯ АДАПТИВНИХ АНТЕН
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.30.1389Анотація
Розглянуто вплив інструментальних похибок діаграмоутворення на ефективність адаптивних антен. Запропоновано способи компенсації похибок. Наведено результати моделювання варіантів компенсації.
Посилання
Four-Element Adaptive Array Evoluation for United States Navy Airborne Applications / D. Williams,
S. Clark, J. Cook et al. // ION GPS 2000, 19–22 September 2000, Salt Lake City, T. – Р. 2523–2532.
Гордиенко Д.Н. Возможности использования адаптивных антенных решеток для повышения помехо-устойчивости аппаратуры спутниковых радионавига-ционных систем // Новости навигации. НЦ «Интерна-вигация» и РОИН. – 2001. – №1. – С. 37–41.
Адаптивная компенсация помех в каналах связи / Под ред. Ю.И. Лосева. – М.: Радио и связь, 1988. – 208 с.
Ковалевский Э.А. Адаптивные антенно-приемные системы средств спутниковой аэронавигации // Мате-ріали V Міжнар. конф. “Авіа-2003”, 23–25 квіт. 2003. Т. 2. Аерокосмічні системи моніторингу та керування. – К.: НАУ, 2003. – С. 21.14–21.17.
RF Vector Modulator AD8341 www.analog.com.
Ковалевський Е.О. Синтез адаптивної антенно-приймальної системи GNSS // Вісн. НАУ. – 2006. – №2. – С. 49 – 50.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).