ВИСТАВЛЕННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ОСЕЙ АКСЕЛЕРОМЕТРІВ У РАЗІ РОЗМІЩЕННЯ ЇХ НА РУХОМІЙ ОСНОВІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.30.1386Анотація
Розглянуто підвищення точності виставлення вимірювальних осей акселерометрів інерціальних систем навігації. Виявлено основні помилки виставлення акселерометра, зумовлені параметрами самого акселерометра. Одержано рівняння руху акселерометрів. Викладено метод визначення впливу параметрів руху основи на точність виставлення акселерометрів, метод компенсації помилок виставлення акселеро-метрів, викликаних рухом об’єкта. Визначено вплив горизонтальних складових питомої сили на точність виставлення, основні засоби компенсації помилок виставлення, спричинених рухом об’єкта.
Посилання
Липтон А. Выставка инерциальных систем на подвижном основании. – М.: Наука, 1971. – 167 с.
Ривкин С.С. Теория гироскопических устройств, Т. I. – Л.: Судпромгиз, 1962. – 507 с.
Селезнев В.Н. Навигационные устройства. – М.: Машиностроение, 1974. – 599 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).