Аналіз проблеми впливу аерокосмічної індустрії на довкілля
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.29.1370Анотація
Розглянуто головні індустріальні процеси в аерокосмічній індустрії, матеріали, обладнання та процеси, що використовуються.
Посилання
Алексеенко И.Р., Кейсевич Л.В. Последняя цивилизация? – К.: Наук. думка, 1997. – 416 с.
Харічков С., Губанова О., Загорій О. Інструменти фінансування у сфері поводження з твердими промисловими відходами// Економіка України. – 2005. – №7. – С. 82–88.
Парфенюк А.С., Антонюк С.И., Топоров А.А. Альтернативное решение проблемы твёрдых отходов в Украине // Экотехнологии и ресурсосбережение. –2002. – №4. – С. 36–37.
Экология / О.В. Аксёнов, С.А. Боголюбов, Е.М. Беленков и др. – М.: Знание, 1999. – 288 с.
Технология самолётостроения / А.Л. Абибов, Н.М. Бирюков, В.В. Бойцов и др. – М.: Машиностроение, 1982. – 552 с.
EPA Office of Compliance Sector Notebook Project. Profile of the Aerospace Industry. – November 1998. – 122 р.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).