СИНТЕЗ І ПРОСТОРОВЕ МОДЕЛЮВАННЯ РІВНОМІРНИХ ДВІЙКОВИХ КОДІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.13.13674Анотація
Наведено алгоритми моделювання рівномірних двійкових кодів, утворених повними послідовностями двійкових чисел п-го порядку, відстань за Хемінгом в яких між будь-якими сусідніми кодовими комбінаціями є непарна постійна величина, що не перевищує значення п — 1.Посилання
Берлекэмп Э. Алгебраическая теория кодирования. - М.: Мир, 1971. - 450 с.
Мак-Вильямс Ф., Слоэн Н. Теория кодов, исправляющих ошибки. - М.: Связь, 1979. - 370 с.
Shannon С. Е. A mathematical theory of communication // Bell Syst. Tech. J. 1948. - Vol. 27. - P. 379-423, 623-656.
Шенон K. E. Работы по теории информации и кибернетики. - М.: ИЛ., 1963. - 829 с.
Гитис Э. И. Преобразователи информации для электронных цифровых вычислительных устройств. - М.: Энергия, 1970. - 400 с.
Кодирование информации (двоичные коды) / Н. Т. Березюк, А. Г. Андрущенко, С. С. Мошицкий и др. - Харьков: Вища шк., 1978. - 252 с.
Хэмминг Р. В. Теория кодирования и теория информации. - М.: Радио и связь, 1983. - 176 с.
Блейхут Р. Теория и практика кодов, контролирующих ошибки. - М.: Мир, 1986. - 576 с.
Білецький А. Я., Білецький О. А. Синтез кодів Грея // Вісн. НАУ. - 2002,- № 1. - С. 29-34.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).