Задачі вимірювань кутових і лінійних розмірів складних геометричних фігур на базі інформаційно-вимірювальних систем Sigma
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.29.1367Анотація
Розглянуто задачі вимірювання кутових i лінійних розмірів великогабаритних деталей в авіаційному виробництві з допомогою ІВС типу Sigma 2030. Обґрунтовано використання кінематичних перетворень для вирішення прямої і оберненої задач кінематики при переміщенні рухомих частин ІВС в евклідовому просторі.
Посилання
Лещенко О.О., Щербак Л.М. Методологія використання інформаційно-вимірювальних систем Sigma в процесі виготовлення літаків // Вісн. НАУ.– 2006. –№2. – С. 14–17.
Шахинпур М. Курс робототехники: Пер. с англ. – М.: Мир, 1990. – 527 с.
Гаєв Є.О., Нестеренко Б.М. Універсальний математичний пакет MatLab і типові задачі обчислювальної математики: Навч. посіб. – К.: НАУ, 2004. – 176 с.
Овчинников П. П., Яремчик Ф. П., Михайленко В. М. Вища математика: Підр. У 2 ч. Ч.1. Лінійна і векторна алгебра: Аналітична геометрія. – 2-ге вид., стереотип. – К.: Техніка, 2000. – 592 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).