Математичне моделювання лізингу повітряних суден
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13632Анотація
Сформульовано задачу лізингу повітряних суден у термінах економіко-математичного моделювання складних транспортних системПосилання
Лопатников ЛМ Экономико-математический словарь. - М.: АВР, 1996.
Овчинникова В.Ф., Зубина С.В. Аспекты лизинга: бухгалтерский, валютный и инвестиционный. Пер. с англ. -М.; ИСТ - Сервис, 1994.
Кабанихина КВ. Экономико-математическая модель финансового лизинга ВС // 36, доп. 3-ї Міжнар. наук.-практ. конф. «Ринок послуг комплексних систем та прикладні проблеми логістики». - К.: Експоцентр України, 2001. - С. 109-117.
Воркут ТА. Проектний аналіз. - К.: Укр. центр духовної культури, 2000, - 440 с.
Downloads
Як цитувати
Юн, Г. М., & Кабаніхіна, К. В. (2002). Математичне моделювання лізингу повітряних суден. Вісник Національного авіаційного університету, 12(1), 248–251. https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13632
Номер
Розділ
Професійна освіта
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).