Аналіз надходжень тепла в пасажирський салон швидкісного залізничного вагона в жарких умовах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13615Анотація
Проведено аналіз надходжень тепла в пасажирський салон в жарких умовах для визначення потрібної холодопродуктивності системи кондиціювання повітря. Враховано надходження тепла зі свіжим повітрям, крізь огороджувальні конструкції, вікна, від вентилятора, тепловиділення людей. Надходження тепла через огороджувальні конструкції визначено з урахуванням їх багатошаровості та наявності повітряного прошарку. Виконані для типових умов розрахунки свідчать про те, що внески окремих складових надходжень тепла і потрібна потужність системи кондиціювання повітря в цілому суттєво залежать від кількості пасажирських місць у вагоніПосилання
Китаев Б Н Теплообменные процессы при эксплуатации вагонов -М.: Транспорт, 1984.-184 с.
Михеев М.А , Михеева И.М Основы теплопередачи. - М.: Энергия, 1977. - 344 с.
Кутателадзе С.С. Теплопередача и гидродинамическое моделирование. Справочное пособие. - М.: Энергоатомиздат, 1990. - 367 с.
Богословский В. К, Кокорин О.Я, Петров Л. В. Кондиционирование воздуха и хододоснабже- ние. - М.: Стройиздат, 1985. - 367 с.
Downloads
Як цитувати
Хлистун, О. Л. (2002). Аналіз надходжень тепла в пасажирський салон швидкісного залізничного вагона в жарких умовах. Вісник Національного авіаційного університету, 12(1), 168–174. https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13615
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).