Забезпечення цілісності системи державного регулювання підтримання льотної придатності
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13614Анотація
Розглянуто основні аспекти забезпечення цілісності системи державного регулювання підтримання льотної придатності за наявності значної неоднорідності та динамізму умов функціонування об'єктів регулювання, задачу синтезу саморегулюючих та централізовано регульованих механізмів забезпечення функціонування цієї системи у взаємозвязку з внутрішніми її властивостями: керованістю, досяжністю, координованістю, спостережуваністю, ідентифікованістюПосилання
IСАО, Руководство по сохранению летной годности. Doc 9642.
ICAO, Руководство по организации контроля за обеспечением безопасности полетов. Ч. А. Создание государственной системы контроля за обеспечением безопасности полетов и управление этой системой. Doc 9734.
Орлов О.В, Кордянт Ю.І. Структура та принципи формування програм перевірок об’єктів у системі державного регулювання підтримання льотної придатності // Авіа-2001: Ш Міжнар. наук.- техн. конф., К., 24-26 квіт. 2001 р. Т. 1. - С. 03.34-03.41.
Орлов А.В Актуальные проблемы формирования рациональной системы государственного регулирования поддержания летной годности воздушных судов в Украине // Вісн. КМУЦА. - К., 1999. - №2. - С. 323-328.
JAR A&GM. Administrative and Guidance Material. Section Two: Maintenance. Chapter 20: Non Compliance Findings.
Кордянин Ю.И, Орлов А. В. Анализ процесса сертификации летной годности эксплуатируемого парка воздушных судов как объекта моделирования //Проблемы безопасности полетов,.- М.: ВИНИТИ. - 1999. - №7. - С. 3-11.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).