Ефективність системи експлуатації засобів радіотехнічного забеспечення повітряного руху
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13600Анотація
Розглянуто один із підходів оцінювання ефективності системи експлуатації засобів радіотехнічного забезпечення повітряного руху з використанням техніко-економічного критерію питомих витрат експлуатації (середнього ризику), з рахуванням витрат, спрямованих на підтримку та відновлення необхідного рівня якості функціонування системи, і витрат при порушенні регулярності польотів. При виборі і впровадженні нових систем через відсутність статистичних даних, які впливають на ефективність використання у системі, запропоновано разе ’язання задачі на основі експертних оцінок з використанням теорії нечітких множинПосилання
Харченко В.П. Эффективность радиоэлектронных средств управления воздушным движением. - К.: Знания, 1979. - 24 с.
Игнатов В.А. Экспертные системы технического обслуживания. - К.: Знания, 1985, - 20 с.
Кофман А. Введение в теорию нечетких множеств. - М,: Радио и связь, 1982. - 432 с.
Downloads
Як цитувати
Мелкумян, В. Г. (2002). Ефективність системи експлуатації засобів радіотехнічного забеспечення повітряного руху. Вісник Національного авіаційного університету, 12(1), 131–136. https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13600
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).