Деякі аспекти побудови розрахункових схем з використанням нових технологій автоматизації проектування
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.29.1360Анотація
Розглянуто питання створення розрахункових схем, ухвалення нестандартних вирішень під час проектування конструкцій з використанням сучасних програмних комплексів.
Посилання
Городецкий А.С., Шмуклер В.С., Бондарев А.В. Информационные технологии расчета и проектирования строительных конструкций: Учеб. пособие. – Х.: НТУ "ХПИ", 2003. – 889 с.
Abovskiy N.P. Energy principle and its application for the creation of controlled structures / Spatial structures in new and renovation projects of buildings and construction // Proc. intern. cong. ICSS-98. – June 22–26. – Moscow. Russia, 1998. – P. 307–313.
Барабаш М.С., Гензерский Ю.В., Марченко Д.В., Титок В.П. ЛИРА 9.2. Примеры расчета и проектирования: Учеб. пособие. – К.: Факт, 2005. – 140 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).