Моделі оптимізації послідовних систем за критерієм убезпечення від ризику відмов
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13573Анотація
Розглянуто метод оптимізації складних, послідовно зв ’язних систем на етапі розробкита проектування за критерієм витрат на убезпечення від ризику відмов системи з урахуванням керування ризиком для можливості його зменшення. На основі розробленого модифікованого методу невизначених множників запропоновано метод і моделі, що дозволяють мінімізувати витрати на побудову системи заданої якості з допустимими рівнями ризику відмовПосилання
Корнійчук М.Т. Ризик та математична модель його функції вартості // Захист інформації. - 2000. - № 2. - С. 35-40.
Корнійчук М.Т., Романов О.І., Совтус І.К., Шутко М.О. Ризик і надійність. Альтернатива категорій та проблеми їхньої формалізації // Вісник КМУЦА. - 2000. - № 3-4.- С. 306-309.
Северцев НА. Надежность сложных систем в эксплуатации и отработке. - М.: Высш. шк., 1989.-432 с.
ТахаХ. Введение в исследование операций. - М.: Мир, 1985. - Т.1. - 479 с.; Т.2. - 496 с.
Корнійчук М.Т., Совтус 1К. Стохастичні моделі інформаційних технологій оптимізації надійності складних систем. -К.: КВІУЗ, 2000. -316 с.
Downloads
Як цитувати
Капишон, Б. Г., Корнійчук, М. Т., Совтус, І. К., & Тетерятник, В. Д. (2002). Моделі оптимізації послідовних систем за критерієм убезпечення від ризику відмов. Вісник Національного авіаційного університету, 12(1), 77–83. https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13573
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).