Аналітичний синтез алгоритму роботи оператора на частотах ремнанти
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13560Анотація
Розглянуто задачу аналітичного синтезу алгоритму роботи оператора на частотахремнанти в одноканальній системі компенсаційного стеження при гармонійному сигналі збурення. Наведено приклади чисельного моделювання задачі. Аналітично знайдено амплітуду третьої гармоніки реакції оператораПосилання
Гучгнко М.І., Летко Ю.В, Сидоренко В.М. Експериментальні дослідження процесу навчання оператора // Проблемы создания новых машин и технологий: Сб. науч. тр. - К.: КГГТИ, 1998.
Гученко МІ Синтез алгоритму роботи4 оператора в області частот ремнанти при гармонійному сигналі збурення іI Проблемы создания новых машин и технологий: Сб. науч. тр. - К.: КЕПИ, 2000. -Выл. 1.
Бронштейн И.Н., Семендяев К.А. Справочник по математике. -М.: Наука, 1967.
Downloads
Як цитувати
Гученко, М. І. (2002). Аналітичний синтез алгоритму роботи оператора на частотах ремнанти. Вісник Національного авіаційного університету, 12(1), 53–56. https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13560
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).