Моделювання сигналів акустичної емісії при виникненні в матеріалі тріщин
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13553Анотація
Наведено результати моделювання сигналів акустичної емісії, які формуються при виникненні в матеріалі тріщин Розглянуто трансформацію форми сигналів акустичної емісії залежно від умов розвитку тріщинПосилання
Грешников В.А., Дробом Ю.В. Акустическая эмиссия. Применение для испытаний материалов и изделий. - М.: Изд-во стандартов, 1976. - 272 с.
Иванов В.И., Белов В.М. Акустико-эмиссионный контроль сварки и сварных соединений. - М.: Машиностроение, 1981. - 184 с.
Бабак В.П., Филоненко С.Ф., Калита В.М. Формирование сигналов акустической эмиссии при деформировании и разрушении материалов // Технологические системы. - 2002. - №1(12). - С. 26-34.
Бернштейн М.Л., Займовский В.А Структура и механические свойства металлов. - М.: Металлургия, 1970. - 472 с.
Регель В.Р., Слуцкер АЖ, Томашевский Э.Е. Кинетическая природа прочности твердых тел. - М.: Наука, 1974. - 560 с.
Маламедов ИМ. Физические основы надежности. - Л.: Энергия, 1970. - 152 с.
Филоненко С Ф., Городинский НИ, Щербаков А.В., Бирюков В.С. Обработка сигналов акустической эмиссии при испытаниях сверхтвердых материалов//Сверхтвердые материалы 1986. - № 5. - С.40-44.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).