Оптимізація складу обладнання багатопрофільного тренажерного комплексу на основі бездротового зв’язку
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.77.13499Ключові слова:
зв'язок, комплекс, екіпаж, ефективність, обладнання, багатопрофільний, оптимізація, імітатор, структура, тренажерАнотація
Мета: Підвищення ефективності використання тренажерного обладнання різного типу, що використовується в багатопрофільному тренажерному комплексі для професійної підготовки пілотів повітряних суден. Зростання ефективності досягається за рахунок використання в конструкції тренажерів безпровідного зв’язку для забезпечення передачі потоків інформації між окремими імітатора ми або блоками. Все це дозволяє суттєво зменшити вартість підготовки кожного пілота або екіпажу повітряного судна конкретного типу, які проходять підготовку в такому тренажерному центрі.
Посилання
Morzhov V.I., Zhukov I.A. Маin directions in the development of modern technical means of instructions of aircraft pilot training // Вісник НАУ.– 2003, № 2. – C. 122-125.
Бабак В.П., Максимов В.О., Жуков І.А., Моржов В.І. Стан та тенденції вдосконалення технічних засобів для теоретичної та практичної підготовки пілотівв Україні // Стратегія розвитку України (економіка, соціологія, право): наук. журн. – К.: НАУ. – 2004. – C. 314-322.
Бабак В.П., Жуков І.А., Моржов В.І. Обоснование оптимального состава оборудования тренажерного комплекса для обучения студентов Национального авиационного университета // Авиационно- космическая техника и технология. – Харьков: ХАИ. – 2006, № 1(27). – С. 82-90.
Morzhov V.I., Romanov I.V., Yermachkov Y.A. Main tasks of professional training computerization for aircraft pilots. Safety in aviation and space technology. – September 22-24, 2008, vol. 2. – Р.33.96-33.97. Of the third world congress “Aviation in the XXI-st century”.
Zhukov I.A. Implementation of integral telecommunication environment for harmonized air traffic control with scalable flight display systems // Aviation. – 2010, № 14(4). – P.117-122.
Жуков І.А., Моржов В.І. Пристрій для безкабельного введення та виведення інформації з обчислювача тренажера бортінженера літака. Патент України, № 87478. – Опубл. у Бюл., 2009, №14.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).