Передумови впровадження комплексних геоінформаційних систем для просторового планування аеропортових комплексів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.77.13496Ключові слова:
аеропорт, пасажиропотік, геоінформаційна система (ГІС), просторове плануванняАнотація
Проаналізовано можливості впровадження комплексних геоінформаційних систем для просторового планування аеропортових комплексів на основі дослідження активності аеропортів України, їх пасажиропотоку за останнє десятиріччя. Пасажиропотік є одним з вагомих факторів та передумовою впровадження в аеропортах України геоінформаційних систем, які використовуються для моніторингу стану об’єктів, будівель, території, прийнятті управлінських рішень, плануванні та реконструкції, тощо.
Посилання
State Aviation Service of Ukraine - Results of the aviation industry of Ukraine for 2017. Available at: https://avia.gov.ua.
Prusov D.E. (2015) The Methodology for the Forecasting Consequences of Engineering Pre-paration for Transformation the Urban Areas in Dense Building and Complex Geology conditi-ons // Proceedings of the National Aviation University. – 2015. – Vol.63, No.2. – pp. 40-45.
Prusov D.E. (2012) Numerical Research of the Retaining Constructions During Reconstruction of the Transport Structures // Transport (Lithuania), 2012.– Volume 27, Issue 4. – pp. 357–363.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).