ЗМЕНШЕННЯ ВПЛИВУ ВИПАДКОВИХ ФАКТОРІВ ПРИ МОДЕЛЮВАННІ ОБ’ЄКТІВ ЕЛЕКТРОХІМІЧНИХ ВИМІРЮВАНЬ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.28.1325Анотація
Подано результати досліджень застосування запропонованої технології індуктивного моделювання об’єктів проточних вольтамперометричних вимірювань мікродомішок важких металів у воді. Порівняно з результатами застосування традиційного методу зменшуються довірчий інтервал випадкової похибки моделювання та похибка вимірювання, поліпшуються метрологічні та технічні характеристики проточних вимірювальних систем.
Посилання
Брянский Л.Н., Дойников А.С. Краткий справочник метролога. – М.: Изд-во стандартов, 1991. – 79 с.
Голуб С.В. Моделирование мониторинговых процессов эвристической системой наблюдений // Электронное моделирование. – К., 2004. – Т. 26, № 5. – С. 55–65.
Алиев Т.М., Тер-Хачатуров А.А. Измерительная техника: Учеб. пособие для техн. вузов. – М.: Высш. шк., 1991. – 384 с.
Ивахненко А.Г. Индуктивный метод самоорганизации моделей сложных систем. – К.: Наук. думка, 1981. – 296 с.
Практикум по электрохимии: Учеб. пособие для хим. спец. вузов / Б.Б. Дамаскин, О.А. Петрий, Б.И. Подловченко и др.; Под ред. Б.Б. Дамаскина. – М.: Высш. шк., 1991. – 288 с.
Шпигун Л.К., Золотов Ю.А. Проточно-инжекционный анализ. – М.: Знание, 1990. – 32 с.
Брайнина Х.З., Нейман Е.Я., Слепушкин В.В. Инверсионные электроаналитические методы. – М.: Химия, 1988. – 240 с.
Левич В.Г. Физико-химическая гидродинамика. – М.: Гос. изд-во физ.-мат. лит, 1959.
Голуб С.В. Проточний вольтамперометричний давач мiкродомiшок важких металiв у водi: Автореф. дис. на здоб. вчен. ступеня канд. техн. наук. – К., 1997. – 25 с.
Перегудов Ф.И., Тарасенко Ф.П. Введение в системный анализ. – М.: Высш. шк., 1989. – 367 с.
Степаненко В.Е. Хроматографическая идентификация индивидуальных соединений методом распо-знавания образов // Журн. аналитической химии. – М., 1982. – Т. 37, вып. 12.– С. 2230–2234.
Замятин Н.В. Информационные системы для автоматизации контроля технологических процессов переработки углеводородов: Автореф. дис. на соиск. учен. степени д-ра техн. наук. – Томск: ТУСУР, 1999. – 41 с.
Замятин Н.В., Шадрин Я.П. Применение нейронных сетей для идентификации хроматограмм // Нейроинформатика 98: Сб. научн. тр. – Красноярск, 1998. – С. 19–20.
Биков В.I., Степаненко В.E., Голуб С.В. Пiдвищення якостi контролю навколишнього середовища вольтамперометричними аналiзаторами з проточним тонкоплiвковим детектором // Вiстi Акад. iнж. наук України. – К., 1995. – № 2. – С. 20–28.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).