СИНТЕЗ АДАПТИВНОЇ АНТЕННО-ПРИЙМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ GNSS
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.28.1320Анотація
Розглянуто метод синтезу адаптивної антени за критерієм мінімуму суми середньоквадратичних відхилень вихідних потужностей сигналів і завад від відповідних потужностей при точному визначенні напрямків їх приходу. Показано ефективність синтезованої системи в усуненні завад.
Посилання
Адаптивная компенсация помех в каналах связи / Под ред. Ю.И. Лосева. – М.: Радио и связь, 1988. – 208 с.
Монзинго Р.А., Миллер Т.У. Адаптивные антенные решетки. – М.: Радио и связь. 1986. – 448 с.
Ковалевский Э.А. Адаптивные антенноприемные системы средств спутниковой аэронавигации // Матеріали V Міжнар. конф. “Авіа-2003”, 23–25 квіт. 2003 р. – Т. 2. Аерокосмічні системи моніторингу та керування. – К.: НАУ, 2003. – С. 21.14–21.17.
Дослідження проблеми і розробка методів підви-щення завадостійкості супутникових систем навігації. Звіт з наук.-дослід. роботи 145-ДБ04, ДР№0104U003742; Наук. кер. В.В. Конін. Відп. викон. Е.О. Ковалевський. – К.: НАУ, 2005. – 152 с.
Ковалевский Э.А., Конин В.В., Харченко В.П. Определение местоположения источника помехи средствами аэронавигации // Матеріали VI Міжнар. НТК “Авіа–2004”. – Т. 2. Аерокосмічні системи та керування. – К.: НАУ, 2004. – С. 21.42 – 21.44.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).