КЛІМАТИЧНО-МІЦНІСНІ ВИПРОБУВАННЯ АВІАЦІЙНИХ КОНСТРУКЦІЙ З КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.11.13105Анотація
Розглянуто причини зниження міцності та жорсткості в конструкціях з полімернихкомпозиційних матеріалів під дією факторів навколишнього середовища. Наведено основні методи кліматично-міцнісних випробувань конструкцій з полімерних композиційнихматеріалів, відзначено їхні основні достоїнства та недоліки.Посилання
Исследование прочности авиационных конструкций из композиционных материалов при воз-действии климатических факторов; Отчет / ЦАГИ; В.Ф. Кутьинов, Ю.Ф. Крашаков. - №03-5639. -1988 г.
Jean Rouchon. Certification of large airplane comhosite structures. Recet progress and new trends in compliance philosophy, icas proceedings. - 1990. - Vol. 2. - P. 1439-1447.
Сертификация агрегатов пассажирских самолетов из композиционных материалов; Отчет ЦАГИ; В.Ф. Кутьинов, В.И. Кирюк. - №03-6213. - 1991. - 110 с.
Downloads
Як цитувати
Горобець, П. І., & Хоменко, А. В. (2020). КЛІМАТИЧНО-МІЦНІСНІ ВИПРОБУВАННЯ АВІАЦІЙНИХ КОНСТРУКЦІЙ З КОМПОЗИЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ. Вісник Національного авіаційного університету, 11(4), 27–30. https://doi.org/10.18372/2306-1472.11.13105
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).