МОДЕЛЮВАННЯ МІСЦЕВИХ СТОНШЕНЬ НА ВНУТРІШНІХ ПОВЕРХНЯХ ТРУБОПРОВОДІВ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ НАПРУЖЕНОГО СТАНУ КОНСТРУКЦІЇ В ЗОНІ ДЕФЕКТУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1310Анотація
Розроблено моделі дефекту-стоншення фрагменту трубопроводу у вигляді поверхонь еліпсоїда, еліптичного параболоїда та еліптичного конуса з метою аналізу їх впливу на напружений стан
конструкції в зоні дефекту.
Посилання
Кушнір Р.М., Николішин М.М., Осадчук В.А. Пружний та пружно-пластичний граничний стан оболонок з дефектами. – Л.:СПОЛОМ, 2003. – 318 с.
Сопротивление материалов деформирова-нию и разрушению: Справ. пособие. – К.: Наук. думка, 1994. – 734 с.
Крицкий В.Б., Луговой П.З., Шугайло А.П., Бажуков А.В. Методология и программные средства для определения предельного до-пустимого утонения стенок трубопроводов, подверженных эрозионно-коррозионному износу// Ядерная и радиационная безопасность. – 2003. – №1. – С. 65–73.
Комплекс программ "ДИПРОС" (Динамика и прочность оболочечных систем). Описание применения (сокращенный вариант). – К., 1990. – 70 с. – Деп. в УкрНИИНТИ 26.07.90, № 1222–Ук90.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).