ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ СФЕРИЧНИХ І ЦИЛІНДРИЧНИХ ПОВЕРХОНЬ З ДОПОМОГОЮ БАГАТОКАНАЛЬНЫХ ФАЗОВИХ СВІТЛОДАЛЬНОМІРІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1309Анотація
Розглянуто роботу чотириканальних та п’ятиканальних фазових світлодалекомірів. Показано, що за допомогою таких вимірювальних систем можливо відтворення форми великогабаритних об’єктів сферичної та циліндричної форм.
Посилання
Бабак В.П., Шмаров В.М. Вплив геометричного фактора на відновлення поверхні великогабаритних виробів з використанням світлодалекомірів // Вісн. НАУ. – 2004. – № 1. – С. 60–67.
Бабак В.П., Шмаров В.Н., Калита В.М. Восстановление формы поверхностей крупногабаритных объектов лазерными светодальномерами // Технологические системы.– 2004. –№ 3. С. 83–88.
Бабак В.П., Шмаров В.М., Калита В.М. Дослідження геометричних особливостей поверхонь великогабаритних об’єктів триканальною вимірювальною системою з фазовими світлодалекомірами //Вісн. НАУ. – 2004. – №2. – С. 36–42.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).